Sbor dobrovolných
hasičů Žimutice

Úvod > Mladí hasiči

Mladí hasiči

gif2.gif                                                                                    gif1.gif

NÁBOR MLADÝCH HASIČŮ

Sbor dobrovolných hasičů Žimutice přijímá nové členy do družstva mladých hasičů.

Je ti 6 až 15 let?

Chceš zažít spoustu srandy, dobrodružství, najít si nové kamarády, naučit se spoustu praktických věcí, jezdit s námi na závody a ukázat co v tobě je?

Tak neváhej a přijď mezi nás!!!!

V oddíle mladých hasičů se seznámíte s hasičským vybavením a technikou.

Kromě toho budeme také střílet ze vzduchovky, hrát různé hry, jezdit na výlety,  udržovat si kondičku a chodit do přírody.

Účastníme se hasičských soutěží, závodů mladých hasičů a celorepublikové hry PLAMEN.

Informace a přihlášky na tel.:724658642,776391411

Budeme se na Vás těšit….

Kalendář akcí                                      19.5.  obvod              lhota pod Horami     od 13.00.              * 2.6. dětský den v       Žimuticích             * 16.6. soutěž              Žimutice od 13 h * od 13.do 15.7.             voda  Otava         *14.7. noční                      Zvěrkovice                 od 21h